Mieszkanie M 1.2
Budynek /

  • Dostępność: Dostępne
  • Powierzchnia: 133.99 m²
  • Ogród: 252.00 m²
  • Cena brutto:1099000.00 zł
  • Cena za m²: 8202.10 zł
  • Historia cen

  1. Parter 3.32 m²
  2. Wiatrołap 1.76 m²
  3. Hol 1.56 m²
  4. 1 piętro 91.33 m²
  5. Klatka schodowa 11.69 m²
  6. Korytarz 7.72 m²
  7. Pokój 8.37 m²
  8. Pokój 10.48 m²
  9. Łazienka 8.14 m²
  10. Kuchnia 8.48 m²
  11. Salon 27 m²
  12. Pokój 9.45 m²
  13. Poddasze 39.34 m²
  14. Poddasze 32.55 m²
  15. Klatka schodowa 6.79 m²

1 piętro
Poddasze
+48 534 986 938 biuro@segmentyolesin.pl